ריפ קורל גברים A1026-WHI רינקון Oceansearch נירוסטה הגאות לצפות

ריפ קורל גברים A1026-WHI רינקון Oceansearch נירוסטה הגאות לצפות

ILS 62.34

כמות סחורה

מן ריפ קורל Oceansearch סדרה, רינקון הגאות תכונות שעון מראש הגאות נתונים עבור 200 חופים, ניתן להגדיר עבור אלפי חופים אחרים ברחבי העולם.כולל בנקודה X הפונקציה, העתיד דוחק, חום טיימר, להפסיק לצפות יותר.יש לו 100% ימית כיתה במקרה נירוסטה עם בורג במקרה לאחור, פוליאוריטן רצועת ועמידה מינרל קריסטל הפנים.נבדק כדי 200 מ ' עומק.
שנה : 1969. אדם בשם ארמסטרונג הולך על הירח.
(למעשה, היום הוא עושה זאת, בלס ביץ ' הוא עשר מטר כמעט מושלמת.שני טורקי מקומיים, צ ' ארלי ברטלט, בריאן סינגר, לגלוש t יורש את המוח לפני שהוא הולך הביתה כדי לראות את שאר מאירוע חשוב על טלוויזיה שחור-לבן.)
באוסטרליה, גולש הוא סקרן שלב של התפתחותו."קצר מועצת המהפכה" של 1967 יצר טירוף של ניסויים ב עיצוב הגלשן, גלישה טכניקה.
את האקלים הקריר של ויקטוריה, השפיות מנצחת עיצוב וטכניקה, אם לא את מזג של הגולשים.הקור, תמיד משכך, יש יצר מין חזק של הגולש, אשר לא היה לו זמן בשביל הרעש ואת ההמולה של חוף נצנצים בירות העולם.ועל ידי 1969 האלה כמו אופקים נשמות החלו נמשכים באותה מידה, ללא סלסולים חוף בעיר Torquay, רק כמה קילומטרים הרחק בלס ביץ', ביתה של חלק המאתגר ביותר גלים באוסטרליה.
וזה לסביבה זו דאג "קלאו" Warbrick ובריאן "לשיר דינג" זמר להחליט המגרש שלהם טירון לגלוש החברה, Rip Curl.וכן, זה נקרא Rip Curl.
ריפ קורל גלשנים טוב בשוק תחרותי ביותר אשר נפתחו בתגובה מהפכה בתחום העיצוב.חלוצים כמו גורדון וודס, בארי בנט סידני ג ' ורג ' רייס. ויקטוריה הייתה הצטרפו מאות בעיניים פקוחות מבטיחים הפעלה, כמו ריפ קורל, מתוך מוסכים סככות כלי.
במקרים רבים התלהבות וחדשנות האפיל טכני מומחיות, איכות, אבל Rip Curl מרוכז על הפקת מספר קטן של תפקודי surfcraft מקומי גלים.
בשנת 1970, עם זאת, Warbrick והזמר את ההחלטה אשר משתנה לנצח את הטבע שלהם מבכירי החברה.מסתכל על הצרכים החיוניים של חבריהם הגולשים מים קרים ויקטוריה, הם רואים אחד את הלוח כדי נסיעה הוא להיות שירות על ידי חברות רבות מדי, בעוד אחרים – חליפת צלילה כדי להרחיק את הקור – הוא להיות שירות על ידי רק שניים, אחד מהם גורם חליפות צלילה לצוללים יש שולית עניין מסחרי בגלישה.
ריפ קורל השתלטו על בית ישן בטורקי ואת השותפים שנעשו בהשקעה קטנה של טרום מלחמת העולם השנייה מכונת תפירה.הם להרכיב צוות של מקומיים ו נכנס לייצור, חיתוך הגומי על הרצפה ונתן את החלקים על-עבד תמורת שכר נמוך מכונאי.
לפי הסטנדרטים של היום, אב הטיפוס ריפ קורל חליפות צלילה היו פרימיטיביים, אבל הם שונים מאחרים בשוק שהוא התפתח תוך אינטראקציה עם הגולשים.
אנשים אשר ניהל את החברה היו – ועודם – את מבחן הטייסים.לא יהיה יותר קו ישיר של תקשורת .


מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים