40.5 מ מ דיגיטלית ברזולוציה גבוהה מסנן קיט (UV,CPL,חקירות פנים) עם דלוקס מסנן לסחוב את התיק על בחר Pentax מצלמות דיגיטליות.

40.5 מ מ דיגיטלית ברזולוציה גבוהה מסנן קיט (UV,CPL,חקירות פנים) עם דלוקס מסנן לסחוב את התיק על בחר Pentax מצלמות דיגיטליות.

ILS 70.74

כמות סחורה

הערכה כוללת :
1) ברזולוציה גבוהה רב-מצופה 3 חתיכה מסנן קיט (UV-CPL-חקירות פנים)
2) דלוקס Ultra Pro אביזר חבילה : ערכת ניקוי, מגן מסך LCD, מיני נסיעות חצובה
מסננים אלה עשויים מתערובות מוצק זכוכית אופטיות, הם קרקע ומלוטש ביותר מעשי הרזון.בנוסף, הם שטופל בחום כדי למנוע כל עיוות או מוקד משמרת, כל מסנן הוא נתון בדיקות קפדניות על מנת להבטיח ללא רבב, אפילו השטח, שהוא חיוני איכות לסנן חריגים תמונות.
מסנן UV סופג קרני אולטרה סגול כדי לייצר ברור וחד תמונות
קיטוב מעגלי מסנן מבטל השתקפויות מ מתכתיים משטחים, מגביר ניגודיות, רווית צבע
חקירות פנים מסנן עוזר לאזן את האור חיצוני מצבים או איפה אורות ניאון משמשים
מסנן UV משמש כדי להפחית קרני UV מלהיכנס העדשה, בולט הסרט.זה גם אידיאלי עבור הגנה על ערך העדשה מפני שריטות ואבק.
לי מקטב הוא שונה מאשר רוב המסננים זה מורכב משתי חתיכות של זכוכית, מותקן באופן עצמאי בתוך מסגרת עגולה, כך שניתן לסובב בהשוואה למדינות אחרות.כפי שהוא מסובב, זה יותר ויותר חותך זוהר, השתקפויות, ואובך.אתה יכול גם להשתמש מסנן מקטב כדי להכהות שמיים כחולים.
של חקירות פנים מסנן (אור ניאון תיקון) מספק את הפתרון המושלם להשגת מהנה העור וגווני הצבע הנכון בזמן ירי ללא פלאש תחת תאורת פלורסנט.מסנן זה נותן true-to-החיים הצבע ביצוע על ידי הסרת קשה צהוב-ירוק הגבס בדרך כלל הנובע נורות פלורסנט.בעת הירי תחת אור טבעי, פלורסנט מסנן מגדיל באופן דרמטי רוויית הצבע של נושאים, כגון אנשים, וכו'.


מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים